ЗАЙВА ВАГА

   Зайва вага є причиною розвитку багатьох хвороб опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи. Скелетно-м'язова система щодня отримує величезне навантаження, м'язи перебувають в постійному напруженні навіть при звичайній ходьбі і не завжди здатні справитись з надмірним тиском.

  Вже при розвинутих хворобах опорно-рухового апарату, людям з надлишковою вагою є небезпечно розпочати тренування в тренажерному залі, адже можливо зашкодити собі.

Основним методом боротьби з зайвою вагою є чітка програма харчування, яка складається відповідно до потреб кожної людини.

   Також необхідно зміцнювати скелетно-м'язову систему, прискорити доступ крові до клітин, та вивід продуктів розпаду. Для цього використовують спеціальні фізичні вправи, які не є травматичними та масажні процедури, що прискорюють всі процеси.

 

  Як ми Вам допоможемо

  Наш лікар дієтолог допоможе організувати ваше харчування, індивідуально під ваші можливості та потреби. Спеціалісти реабілітологи проведуть всі необхідні заняття щоб покращити тонус м’язової системи.

  Ми допоможемо вам в найважливішому етапі боротьби з зайвою вагою – це правильно почати.

І не треба нікуди їхати, процес позбавлення від зайвої ваги можливо розпочати зі своєї домівки.

  Рекомендовані послуги