Масаж на дому"Час - це гроші!" Якщо ви згодні з цим твердженням, то наші послуги саме для Вас! Економте свій час та залишайтесь в домашньому комфорті, а ми організуємо кращий масаж для Вас!
 

 


«Health to Home» - перший сервіс в Києві, що надає масаж виключно з виїздом на дім. Наші фахівці виконають масаж з дотриманням всіх строго встановлених нами правил і стандартів, які включають в себе повне розуміння того, що правила в кожній квартирі встановлює клієнт, а ми всього лише гості. Ваш комфорт і власний затишок - наш пріоритет

Що таке масаж на дому?

    Послуга виїзду спеціаліста масажиста до клієнта за вказаною адресою. Крім самого процесу масажу, необхідно організувати виїзд, побудувати логістику, оцінити відстань та час прибуття, в залежності від зазначеного клієнтом адреси може займати доволі тривалий час. Масажист додому виїжджає зі столом вагою 15 кг і розміром в складеному вигляді валізи 90/60/15 см.

Який інвентар прибуде з масажистом


   Послуги масажиста на дому припускають вивезення всього необхідного інвентарю на будинок до клієнта. Рюкзак масажиста складається з:
1. Змінного одягу
2. Зручних, чистих гумових капців
3. Рушника для рук
4. Масажного масла
5. Одноразового простирадла
6. Антисептика
7. Вологих серветок
8. Додаткового інвентарю для проведення різних видів масажу

Массаж на дому Health To Home.jpg

Наш фахівець Олена Гаплевська
на телеканалі  Київ "Live" розповідає про масаж 

Скільки коштує масаж на дому
 

   Ціна масажу на дому складається з декількох основних складових:
1. Виїзд масажиста до клієнта
2. Вартість роботи масажиста
3. Вартість витрачених матеріалів і амортизації

   Вартість наших послуг виклику масажиста на дім включає в себе всі ці показники. Тільки в особливих випадках виїзду із зони роботи сервісу "Health to Home" в Києві, може вимагати додаткову платню на транспортні витрати.
Ознайомитися з вартістю наших послуг ви можете тут

Підготовка до сеансу масажу на дому


     При замовленні сеансу масажу на дім, Клієнт повинен провести невелику підготовку до даної процедури.
1. Підготувати місце 240/120 см
2. Підготувати засоби особистої гігієни для себе:

• рушник великий (для накриття тіла),
• рушник малий під обличчя,

• простирадло або рушник на стіл (ми надаємо одноразові простирадла, але для більшого комфорту можна використовувати свої).
3. Прийняти душ
4.Одягнути зручну нижню білизну, яка дозволить отримати доступ до всіх ділянок спини і верхньої частини стегна.

Вдома у клієнта


   По приїзду, масажист повинен перепитати у Клієнта, в якій кімнаті буде проводитися сеанс масажу. У кімнаті має бути досить місця для установки масажного столу і місця для роботи фахівця. 240/120 см буде достатньо для комфортного проведення сеансу масажу. Також важливо уточнити де знаходиться ванна кімната, для того що б масажист міг помити руки до і після послуги масажу вдома, а також змінити виїзну одяг на одяг для проведення масажу.

Як замовити масаж на дому

Для замовлення послуги ви можете заповнити онлайн форму замовлення. Незабаром з Вами зв'яжеться наш фахівець і уточнить всі деталі. Перевага замовлення онлайн в тому, що за вказаною Вами інформації ми вже починаємо підготовку до замовлення, підбір фахівця в Вашому районі, побудова логістики, оцінка, опрацювання деталей. Далі з Вами тільки зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення.

Так само Ви можете зробити виклик масажиста за телефоном нашого менеджера. З ним Ви зможете обговорити всі деталі і задати необхідні питання.

Ознайомитися з нашими фахівцями і подивитися відгуки на масаж на дому можна тут.

З повагою і турботою про Ваш комфорт і здоров'я, Владислав Кирилюк, засновник сервісу «Health to Home»

 

Відгуки