Фізична реабілітація при травмах

СВЯТКОВА ЗНИЖКА 

Подарки под елку

  -50% НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ПРОБНИЙ СЕАНС ФІЗИЧНОГО ТЕРАПЕВТА НА ДОМУ  

850 грн   

425 грн   

залишилось днів - 9  

Травми супроводжують наше життя, це може бути як виробничий травматизм так і побутовий. Під час звичайної життєдіяльності можливо отримати пошкодження і вийти з русла звичайного життя на певний час. Ми допоможемо пришвидшити відновлення та нормалізацію життєдіяльності.

До основних видів механічних травм  відносять:

  • забиття

  • розтягнення і розриви зв'язок

  • переломи

  • стискання

  • вивих

  • ушкодження черепа і мозку

Лікування

В першу чергу при отриманні травми має бути надана швидка медична допомога.

Після першої медичної допомоги наступає процес лікування. Може бути як стаціонарний так дистанційний на дому. Зазвичай це обмеження рухливості уражених тканин чи частин тіла, спокій і медикаментозний супровід, у разі сильних болів та запалень.  Період лікування  залежить від складності отриманої травми.

Після нормалізації стану та загоєння уражених ділянок, настає третій етап – відновлення.

На даному етапі необхідно правильно побудувати процес збільшення навантаження на організм, для того, щоб не зашкодити загоєнню тканин та зміцнити скелетно-м’язову систему.

Для прискорення відновлення життєдіяльності після отриманих травм використовують спеціальні фізичні вправи (кінезіотерапію), які направленні на зміцнення малих м’язових груп. Навантаження залежить від стану організму, контролюється реабілітологом та призначається лікарем фізіотерапевтом.

 Також в залежності від виду травми рекомендують масажні процедури. Масаж пришвидшує надходження корисних речовин разом з кров’ю до клітин, вивід продуктів розпаду, прискорення лімфотіку.

Як ми Вам допоможемо

Наші спеціалісти виконають необхідний курс відновлення при різноманітних травмах та складності. Вам не потрібно нікуди їхати та наражати себе на небезпеку, весь необхідний інвентар прибуде разом зі спеціалістом. Процес реабілітації проходитиме під наглядом лікаря фізіотерапевта, який контролюватиме весь процес. 

Рекомендовані послуги